Pottsepp Marek ollino

Ecco Stove

Ecco Stove ®  - terviklik küte

Kui otsite oma koju või kontorisse kuluefektiivset ja energiasäästlikku küttesüsteemi, on Ecco Stove ® suurepärane valik. 

Kuni 93% kasuteguriga (olenevalt mudelist) ja vaid 0,07% süsiniku tootmisega, kuuluvad Ecco Stove ® ahjud kõige energiatõhusamate ahjude hulka turul. Tänu oma ainulaadsele aeglase soojuseraldusvõimele ja ränikarbiidist konstruktsioonile soojendab Ecco Stove ® teie kodu kauem, kasutades ühtlase temperatuuri hoidmiseks ka vähem kütust.

Klassikaline disain, materjali vastupidavus ja värvivalikud pakuvad mitmekesiseid kasutusvõimalusi, sobitades Ecco Stove ®  ahju nii arhailisse kui nüüdisaegsesse ruumi.

Ecco Stove ® ahjud ühendavad endas massiivse kiviahju ja valmiskamina parimad omadused. 

Kasutades soojuse salvestamiseks ränikarbiiti, suudab Ecco Stove ® kütta suuremaid ruume kui metallist valmiskaminad või suured kiviahjud, kasutamata samal ajal muid kütteseadmeid. Ecco Stove ® on elektrist sõltumatu ja väga ökonoomne. 


Puhta põlemisega - valmis ökodisaini direktiivi tulekuks aastal 2022 

Ecco Stove ® ahjud on läbinud Euroopa rangeimad testid puuküttega kütteseadmetele ja vastavad ökodisaini direktiivi 2022. aastal kehtima hakkavatele nõuetele. Kuni 93% küündiv kasutegur annab rohkem sooja igast halust.


Suur soojusmahtuvus

Ecco Stove ® ahjud, mis kaaluvad 270–800 kg, on energiatõhusad salvestavad ahjud. Kõrge põlemistemperatuur tagab puhta põlemise, mille käigus tekkinud soojusenergia talletub ahju kesta, mis püsib pärast põlemist kuni 14 h väga soojana ja seda ainult 7 kg kütusega.


Alternatiiv sõltuvale küttele

Ränikarbiidist ahjud kiirgavad mugavat ja meeldivat soojust sinu eluruumidesse. Selle materjali erakordselt suur soojusmahtuvus ja võime soojust aeglaselt tagastada võimaldab eluruume kiiresti soojaks kütta ning neid soojana hoida. Hoides eluruumide uksed avatuna, on võimalik terve elamine meeldivalt soojana hoida, kasutamata muid kütteseadmeid, kuna ränikarbiidist  pinna tekitatud konvektsioon kannab soojuse laiali. 


Lihtne kasutada

Sõltumata sellest, kas teed esimest korda tuld või oled kogenud ahikütte kasutaja, on Ecco Stove ahju kasutamine lihtne. Ahi on eelseadistatud - täida kolle, läida tuli ja naudi sooja. Kaks korda päevas ühe koldetäie kütmine (1,5h) annab soojust kuni 24 tundi.

Tahad rohkem teada? 

Siis helista või kirjuta mulle:

Telefon +372 5663 8049 Marek Ollino;  E-post: marek.ollino@gmail.com